فروشگاه اینترنتی کالای خواب بیسه نا

تشک مناسب اناتومی شما

تشک مناسب آناتمی شما مناسب برای افراد لاغر برای افراد لاغرتر، تشک‌های نرم تر بهترین گزینه است. یک تشک بسیار سخت ممکن است به درد شانه یا احساس پین و سوزن منجر شود. یک تشک نرم تر مانع از تغییر حالت بدن رو تشک برای حصول اطمینان از تنظیم مناسب ستون فقرات می‌شود…

۱۴۰۱ شنبه ۲۰ فروردين
287 بازدید
تشک مناسب اناتومی شما

تشک مناسب آناتمی شما

 

مناسب برای افراد لاغر

برای افراد لاغرتر، تشک‌های نرم تر بهترین گزینه است. یک تشک بسیار سخت ممکن است به درد شانه یا احساس پین و سوزن منجر شود. یک تشک نرم تر مانع از تغییر حالت بدن رو تشک برای حصول اطمینان از تنظیم مناسب ستون فقرات می‌شود.

 

مناسب برای افراد چاق

افراد با وزن بالای ۱۰۰ کیلو نیازمند، تعادلی بین نرمی و استحکام هستند. نرمی بیش از حد ممکن است  فشار زیادی روی شانه ها و باسن ایجاد کند. این فشار روی عضلات و مفاصل می‌تواند منجر به افزایش انحنای ستون فقرات شود. تشک‌های ضخیم‌تر (ارتفاع بیش از ۳۰ سانتی‌متر) برای افراد سنگین وزن مناسب‌تر می‌باشند.

 

مناسب برای مادران باردار

زنان باردار تمایل به احساس گرم شدن دارند و تشکی با پوشش مموری فوم برای آنها مناسب است. مادران باردار باید به پهلو بخوابند  تا کمر درد خود را کاهش دهند. بالش بین زانو نیز می‌تواند به کاهش درد کمک کند. یک تشک با نرمی متعادل (نه خیلی نرم و نه خیلی سفت) به همراه پد مموری فوم انتخابی مناسب برای این دسته می‌باشد.